Producent piasku budowlanego Anmar – o nas

Suszarnia piasku Anmar znajduje się w Skokach Dużych w woj. kujawsko-pomorskim. Od ponad 10 lat oferujemy doskonałej jakości piasek budowlany, który sprawdzi się przy realizacji różnego typu inwestycji. Na swoim koncie mamy wiele zleceń zrealizowanych dla klientów z całego kraju. Jako doświadczony dostawca piasku budowlanego dbamy nie tylko o najlepszą jakość materiału, ale również o terminowość dostaw, a także profesjonalną obsługę. Jeśli do tego dodamy jeszcze korzystną cenę piasku budowlanego w firmie Anmar, z pewnością będą Państwo zainteresowani ofertą. Jednym z najważniejszych założeń naszej firmy jest budowanie długotrwałych relacji z klientami, opartych na profesjonalizmie i zaufaniu. Przy każdym zamówieniu wystawiamy deklarację zgodności, która potwierdza najwyższą jakość naszego piasku workowanego. Nasze starania są doceniane i dlatego możemy pochwalić się silną pozycją na rynku i szerokim gronem stałych klientów.

Stosujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne, które pozwalają nam oferować doskonały piasek do budowy mostów i dróg, a także innych zastosowań w zakresie budownictwa czy produkcji chemii budowlanej. Nie barwimy piasku budowlanego, w procesie produkcyjnym piasek jest płukany, suszony i sortowany wg frakcji. W ten sposób otrzymują Państwo materiał dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Jeśli poszukują Państwo piasku budowlanego w workach, Anmar to właściwy wybór. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i złożenia zmówienia. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.