Suszarnia piasku w Skokach Dużych zaprasza!

Suszarnia piasku Anmar z siedzibą w Skokach Dużych działa nieprzerwanie od 2006 roku. Od początku naszej działalności dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości piasek, niezbędnych we wszystkich etapach budowy. W naszej ofercie znajduje się wyłącznie piasek o doskonałych parametrach wytrzymałościowych. Korzystamy z tego, co stworzyła natura, dlatego nie barwimy piasku, a jedynie uszlachetniamy go w procesie produkcyjnym. Pozyskiwany przez nas piasek po wydobyciu poddawany jest procesowi uszlachetniania. Wydobyty piasek jest oczyszczany poprzez płukanie, suszony, a następnie sortowany według frakcji. Oferowany przez nas piasek charakteryzuje się sferycznym kształtem ziaren we frakcjach od 0,2 mm do 5 mm. Istnieje także możliwość produkcji innego asortymentu na potrzeby klienta. By potwierdzić, że zakupiony przez państwa towar jest zgodny z podanymi parametrami i znane jest miejsce jego pochodzenia, przy każdym zamówieniu wystawiamy deklarację zgodności.

PIASEK BUDOWLANY

Produkowany przez nas piasek znajduje zastosowanie w budownictwie, odlewnictwie, produkcji chemii budowlanej i wielu innych gałęziach przemysłu. Najczęściej wykorzystuje się go do produkcji materiałów budowlanych oraz jako ścierniwo techniczne. Przez lata działalności zrealizowaliśmy setki dostaw, dzięki czemu udało nam się uzyskać opinię uczciwego i godnego zaufania producenta piasku budowlanego. Od wielu lat ściśle współpracujemy z renomowanymi firmami, dostarczając piasek niezbędny do produkcji najlepszych materiałów budowlanych. Wysoka jakość produktów
i wykwalifikowana obsługa, pozwalają nam stale pozyskiwać nowych klientów.

TRANSPORT MATERIAŁÓW SYPKICH

Produkowany przez nas piasek możecie Państwo zamówić z dostawą. Oferujemy transport piasku wraz z rozładunkiem. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu możemy zagwarantować szybkie i terminowe dostawy piasku. Choć siedziba naszej firmy znajduje się w województwie Kujawsko-pomorskim jesteśmy w stanie podjąć się realizacji zamówień na terenie całego kraju.

Naszą kadrę tworzy zespół wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Pozwala Podejmując współprace z naszą suszarnia piasku możecie liczyć Państwo na profesjonalną, przebiegającą w miłej atmosferze obsługę. Chętnie służymy pomocą i fachowymi poradami związanymi z naszą działalnością.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty suszarni piasku.