Suszarnia piasku Anmar: producent piasku suszonego w workach

Suszarnia piasku Anmar z siedzibą w Skokach Dużych działa nieprzerwanie od 2006 roku. Od początku naszej działalności dostarczamy klientom najwyższej jakości piasek, niezbędny na każdym etapie budowy. W naszej ofercie znajduje się wyłącznie piasek budowlany o doskonałych parametrach wytrzymałościowych. Korzystamy z tego, co stworzyła natura, dlatego nie barwimy piasku – po wydobyciu poddajemy go jedynie procesowi uszlachetniania. Wydobyty piasek jest oczyszczany poprzez płukanie, suszony, a następnie sortowany według frakcji. Jako producent piasku budowlanego oferujemy piasek charakteryzujący się sferycznym kształtem ziaren we frakcjach od 0,2 mm do 5 mm. Wychodząc naprzeciw Państwa zróżnicowanym oczekiwaniom, jesteśmy w stanie wyprodukować również piasek o innych parametrach. Każdorazowo przy zamówieniu wystawiamy deklarację zgodności, potwierdzającą, że zakupiony przez klienta materiał jest zgodny z deklarowanymi parametrami oraz że znane jest miejsce jego pochodzenia.

Piasek budowlany

Produkowany przez nas piasek znajduje zastosowanie przede wszystkim w budownictwie, odlewnictwie, produkcji chemii budowlanej oraz wielu innych gałęziach przemysłu. Najczęściej wykorzystuje się go do produkcji materiałów budowlanych oraz jako ścierniwo techniczne. To doskonały piasek do budowy dróg i mostów. W trakcie wieloletniej działalności zrealizowaliśmy terminowo i bez problemów setki dostaw, a nasi odbiorcy za każdym razem byli zadowoleni z wysokiej jakości dostarczonego towaru. Dzięki temu udało nam się zyskać opinię uczciwego i godnego zaufania producenta piasku budowlanego. Od dawna jesteśmy w stałej współpracy z renomowanymi firmami, którym dostarczamy piasek o znakomitych parametrach – tylko taki sprawdzi się przy produkcji najlepszych materiałów budowlanych. Z dumą przyznajemy, że grono naszych klientów regularnie się powiększa.

Transport piasku

W ramach kompleksowej obsługi oferujemy klientom transport piasku wraz z rozładunkiem. Choć siedziba naszej firmy znajduje się w Skokach Dużych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, to jednak usługę transportu piasku workowanego świadczymy na terenie całego kraju. Dysponujemy specjalistycznym, zaawansowanym technologicznie sprzętem i własną flotą pojazdów przystosowanych do przewozu piasku budowlanego, dzięki czemu możemy zagwarantować odbiorcom szybkie i terminowe dostawy piasku.

Naszą kadrę tworzy zespół wykwalifikowanych pracowników – specjalistów z wieloletnim doświadczeniem na rynku kruszyw i materiałów budowlanych. Podejmując współpracę z naszą suszarnią piasku, mają Państwo gwarancję, że trafi do Państwa najwyższej jakości piasek budowlany. Ponadto mogą Państwo liczyć na miłą i profesjonalną obsługę.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.